Tokat Silvermat Etiket

Tokat Silvermat Etiket | Tokat Silvermat Etiket Fiyatları | Tokat Silvermat Etiket Özellikleri | Tokat Silvermat Etiket Yazıcı | Tokat Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Tokat Silver Mat Etiket | Tokat Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Tokat silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir tokat etiket türüdür. Genellikle kitap ve tokat barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Tokat silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun tokat etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan tokat silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Tokat silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Tokat silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Tokat silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Tokat silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Tokat silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Tokat etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tokat silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat silvermat etiket, tokat termal etiket, tokat silver mat etiketler, tokat mat etiketler, tokat silver mat etiket fiyatları, tokat etiket fiyatları, tokat şeffaf etiket fiyatları, tokat silver mat barkod etiketi, tokat barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner