Tokat Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Tokat | Tokat Mini Diş Seti | Tokat Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Tokat | Traş Seti | Tokat Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Tokat

kutulu buklet tras seti

Tokat otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri tokat ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  tokat otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Tokat otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Tokat otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti tokat isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları tokat ve tokat kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat traş seti, traş seti fiyatları tokat, tokat buklet traş seti, otel traş setleri tokat, kutulu traş setleri, tokat otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri tokat , kutulu buklet traş seti tokat.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner