Tokat Chromolux Etiket

Tokat Chromolux Etiket | Tokat Chromolux Etiket Nedir | Tokat Chromolux Etiket Fiyatları | Tokat Chromolux Etiket Baskı | Tokat Kromolüks Etiket | Tokat Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Tokat Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Tokat chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Tokat chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan tokat chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan tokat kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı tokat chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Tokat chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Tokat chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve tokat kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Tokat choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Tokat choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel tokat etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat etiket, tokat etiket fiyatları, tokat barkod etiket fiyatları, tokat baskılı etiket fiyatları, tokat barkod, tokat rulo etiket fiyatları, tokat barkod fiyatları, tokat rulo etiket, tokat yapışkanlı etiket, tokat barkod sistemi, tokat barkod okuyucu, tokat barkod okuyucu fiyatları, tokat koli etiketi, tokat tekstil etiketi, tokat saten etiket, tokat metal etiket, tokat mat pp etiket, tokat mat pe etiket, tokat etiket baskı, tokat mat polietilen etiket, tokat lazer etiket, tokat boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner