CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tokat Baskılı Magnet

Tokat Baskılı Magnet Fiyatları | Tokat Baskılı Magnet | Tokat Magnet Bastırma | Tokat Magnet Baskı Fiyat | Tokat Magnet Baskı Makinesi Fiyatları | Tokat Magnet Baskı | Tokat Logolu Magnet Baskı | Tokat Baskılı Magnet Yazılı Ve Logolu Model

magnet

Logonuzun, sloganınızın ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olmasını mı istiyorsunuz. Akılda kalıcı ve göz önünde bulunması ihtiyaç anında hemen el altında bulunmasının en kolay yolu magnetlerdir. Özellikle mutfaklarda buz dolabı ve davlumbaz vb. metal ev eşyalarının üzerine yapıştırılan magnetler sayesinde müşterilerinizin iletişim bilgilerinizden anında bulmasına olanak sağlarlar. Tokat magnet baskı fiyatları oldukça uygundur.

Tokat baskılı magnet seçiminde magnetin şeklinin düz, oval veya özel magnet tasarımlı mı olacağını seçmelisiniz. Ardından magnetin üzerinde bulunmasını istediğiniz metin, iletişim bilgileriniz belirtilmelidir. Magnetinizde dikkat etmeniz gereken kurallar yazı fontunuzun okunabilir olması ve çok fazla uzun olmamasıdır.İsteğinize göre magnet üzerine logonuzu veya farklı bir resim bulunmasını isterseniz resim dosyasını bizlere uygun formatta ulaştırarak magnet üzerine basılmasını sağlayabilirsiniz. Bize ulaşarak tokat ucuz magnet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Örnekler:

Daha fazla kitlelere ulaşabilmek için ucuz reklamınızı yapmanızı sağlayan tokat baskılı magnetler adresinizin ve firma adınızın her an göz önünde olup akılda kalıcı olmanızı sağlayacaktır. Tokat magnet baskı makinesi ile yapılan tokat magnetler öncelikle müşterilerimizin bizlere gönderdikleri şirketlerine özel hazırladıkları tasarımları bize mail veya faks yolu ile gönderdikten sonra baskı yapılarak tokat logolu magnet baskı işlemi gerçekleşmektedir. Tokat baskılı magnet yazılı ve logolu model ve tokat tokat logolu magnet baskı türlerimiz bulunmaktadır. Tokat baskılı magnet fiyatlarını öğrenmek için ve tokat magnet baskı hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat baskılı magnet, tokat magnet fiyatları, tokat magnetler, tokat magnet baskı fiyat, tokat maskılı magnet fiyatları, tokat ucuz magnet.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner