Tokat Güvenlik Etiketi

Tokat Güvenlik Etiketi | Tokat Garanti Etiketi | Tokat Güvenlik Etiketleri | Tokat Etiket | Tokat Alarm Etiketi | Tokat Güvenlik Etiketi Fiyat | Tokat Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Tokat garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan tokat güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya tokat kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan tokat güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi tokat olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket tokat kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Tokat güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel tokat güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat garanti etiketi, tokat güvenlik etiketi, tokat etiket, tokat kırılgan etiket fiyatları, tokat termal etiket, eko etiket tokat , tokat güvenlik etiket fiyatları, tokat emniyet etiketi, tokat garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi tokat.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner