Tokat Mat Polipropilen Etiket

Tokat Mat Polipropilen Etiket | Tokat Pp Etiket | Tokat Mat Etiket | Tokat Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Tokat Polipropilen Ürünler | Tokat Sembol Barkod Etiket | Tokat Mat Pp Etiket | Tokat Barkod Sistemleri | Tokat Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Tokat mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Tokat polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Tokat pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Tokat mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Tokat at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Tokat mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Tokat mat pp etiket tokat opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat mat etiket, tokat opak pp, tokat mat pptokat boş etiket, tokat termal etiket fiyatları, tokat şeffaf pp, tokat mat polipropilen, tokat etiket, etiket tokat, ribon tokat, karekod okuyucu tokat, polipropilen, tokat polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner