CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tokat Baskılı Pizza Kutusu

Tokat Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Tokat Pizza Kutuları | Tokat Pizza Kutusu Fiyatları | Tokat Pizza Kutusu | Tokat Pizza Kutusu İmalat | Tokat Pizza Kutusu Ölçüleri | Tokat Pizza Kutusu Fiyatları | Tokat Baskısız Pizza Kutusu | Tokat Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, tokat baklava kutusu, tokat lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tokat baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Tokat baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tokat baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Tokat baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Tokat baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Tokat pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Tokat pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Tokat askılı pizza kutusu fiyatları ile tokat pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Tokat baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla tokat baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat baskılı pizza kutusu, tokat pizza kutuları, tokat basklı kutular, tokat baskılı pizza kutusu fiyatları, tokat pizza kutusu fiyatları, tokat pizza kutusu imalatı, tokat pizza kutusu, tokat baskılı pizza kutusu satışı, tokat baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner