CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tokat Baskılı Pide Kutusu

Tokat  Baskılı Pide Kutusu | Tokat  Pide Kutusu Fiyatları |Tokat Pide Kutusu  |Tokat Pide Kutusu Ölçüleri | Tokat Pide Kutusu İmalatı | Tokat Hazır Pide Kutusu | Tokat Pide Ve Lahmacun Kutusu | Tokat Pide Kutuları | Tokat Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, tokat baklava kutusu, pizza kutusu,tokat lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tokat baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Tokat baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tokat baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Tokat baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Tokat pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı tokat pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Tokat baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Tokat pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Tokat baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için tokat pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel tokat pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat baskılı pide kutusu, tokat pide kutusu fiyatları, tokat pide kutusu imalatı, tokat pide kutusu , tokat baskılı pide kutusu fiyatları, tokat baskılı ambalajlar, tokat pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner