Tokat Eko Termal Etiket

Tokat Eko Termal Etiket | Tokat Eko Termal Etiket Fiyatları | Tokat Eko Termal Kağıt | Tokat Termal Etiketler | Tokat Eco Termal Etiket Nedir | Tokat Top Termal Etiket | Tokat Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Tokat eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Tokat eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için tokat etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu tokat etiket en tokat ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Tokat eko termal etiket fiyatları ve tokat eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan tokat eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Tokat eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Tokat termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Tokat ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Tokat etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat termal etiket, tokat etiket tokat, tokat boş etikettokat eco etiket, tokat etiket fiyatları, tokat eko termal etiket, tokat etiket, tokat eco termal etiket fiyatları, tokat sıra numarası etiketi, tokat ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner