CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tokat Baskılı Peçete

Tokat Baskılı Peçete | Tokat Baskılı Peçete Fiyat | Tokat Baskılı Peçete İmalatçıları | Tokat Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Tokat Amblemli Peçeteler | Tokat Baskılı Peçete Fiyatları | Tokat Peçete Baskı | Tokat Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken tokat peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Tokat Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için tokat baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Tokat baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Tokat flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel tokat askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken tokat peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Tokat baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Tokat baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Tokat amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Tokat baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak tokat baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat baskılı peçete, tokat baskılı peçete fiyat, tokat baskılı peçete imalatçıları, tokat baskılı peçete yapan firmalar, tokat baskılı peçete fiyatları, tokat baskılı peçeteler, tokat flesko baskı, tokat garson katlama peçete, tokat baskılı peçete siparişi, tokat logolu peçete, tokat amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner