Tokat Lamine Termal Etiket

Tokat Lamine Termal Etiket | Tokat Lamine Termal Etiket Fiyatları | Tokat Lamine Termal Etiket Nedir | Tokat Lamine Termal Barkod Etiketi | Tokat Termal Etiketler | Tokat Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Tokat lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Tokat lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tokat lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Tokat lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen tokat etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda tokat termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer tokat etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan tokat lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Tokat termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Tokat lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Tokat etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Tokat lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tokat lamine termal etiket nedir? Lamine tokat termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel tokat lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat lamine etiket, tokat termal etiket, tokat top etiket, tokat ribonsuz baskı, tokat baskılı etiket, tokat renkli termal etiket, tokat lamine termal barkod etiketi, tokat kuşe etiket, tokat termal etiket boyutları, tokat boş etiket, tokat termal etiket fiyatları, tokat lamine etiketler, tokat eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner