CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tokat Baskılı Ambalaj Kağıdı

Tokat Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Tokat Baskılı Ambalaj Kağıtları | Tokat Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Tokat Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Tokat Baskılı Kağıt | Tokat Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Tokat Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Tokat baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Tokat ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Tokat ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk tokat flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan tokat ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Tokat baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Tokat ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Tokat baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma tokat baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm tokat ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Tokat baskılı ambalaj kağıdı, tokat baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, tokat baskılı ambalaj kağıdı, tokat ambalaj kağıdı, firma tokat baskılı ambalaj kağıdı, tokat askılı paket ambalaj kağıdı, tokat askılı kese kağıdı, tokat ülfit kağıt, tokat ambalaj kağıdı satın al, kraft tokat ambalaj kağıdı fiyatlarıtokat ambalaj kağıdı baskı, tokat ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner